ترفند های اینستاگرام

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

روش های هک اینستاگرام و بازگردانی

چگونه شخصی می تواند حساب اینستاگرام شما را هک کند؟

به طور معمول هک کردن حساب اینستاگرام خود بسیار آسان نیست. این فقط در صورتی امکان پذیر است که هکر اطلاعات تماس شما مانند آدرس ایمیل ، شماره تلفن و گذرواژه شما را در اختیار بگیرد. چند روش مختلف برای دستیابی به آنها وجود دارد.که در این مقاله ما اموزش بازیابی اکانت هک شده را شرح داده ایم.

رمز واضح یک رمز عبور ضعیف است. اگر از یک رمز عبور واضح یا ضعیف استفاده می کنید ، یک هکر ممکن است به سادگی آن را حدس بزند. اگر از رمز ورود به سیستم برای بیش از یک سرویس استفاده کنید ، یک هکر ممکن است اطلاعات شما را از طریق یک سیستم عامل دیگر بدست آورد.

یکی دیگر از روش های معروف کلاهبرداران برای دستیابی به اطلاعات شما ، فیشینگ است . شما پیوندی را که از طریق ایمیل یا جاهای دیگر برای شما ارسال شده باز می کنید ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید و این جزئیات برای یک هکر ارسال می شود.گاهی ممکن است هکر با روش های متفاوت مانند افزایش فالور و… پیش بیاید.

ازکجا بفهمیم در اینستاگرام هک شده ایم؟

هنگامی که کلاهبرداران جزئیات اینستاگرام شما را دریافت می کنند ، به طور معمول ایمیل و شماره تلفن و همچنین نام کاربری شما را تغییر می دهند. مرحله بعدی دریافت باج از شما برای بازگرداندن پیج به خود شما است متأسفانه ، حتی اگر موافقت کنید که مبلغ را پرداخت کنید ، به هر حال احتمال زیادی وجود دارد که حساب اینستاگرام شما را پاک کنند.

گاهی هدف هکر گرفتن پیج شما و دریافت باج نیست و هدفش خواندن پیام های شماست بدون انکه شما متوجه بشید برای اینکه یفهمید در اینستاگرام چه شخصی بجز شما در اکانت شما وارد شده مراحل زیر را طی کنید:

  1. به تب پروفایل شخصی تان بروید.
  2. دکمه منو را لمس کنید.
  3. برای ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه Settings را انتخاب نمایید.
  4. اکنون روی گزینه Security ضربه بزنید.
  5. در پنجره ظاهر شده گزینه login activity را انتخاب کنید.
  6. اگر در لیست ظاهر شده مشاهده کردید دستگاه غیر مجازی به اکانت شما متصل شده است دکمه سه نقطه کنار آن را لمس کنید و گزینه Log Out را انتخاب نمایید.
  7. پیغامی ظاهر می شود و اعلام می کند دستگاه مورد نظر از لیست دستگاه های متصل به اکانت شما خارج شده است. روی دکمه ok ضربه بزنید.

نکته مهم:توجه داشته باشید اگر هکر رمز شما را داشته باشد این امکان وجود دارد که مجددا به راحتی وارد اکانت شما شود بنابراین بهتر است رمز عبور خود را با انتخاب گزینه change password تغییر دهید.

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

اگر دیگر نمی توانید به پیج خود وارد شوید و متوجه شدید هکر پسورد را تغییر داده است پس باید از بازیابی حساب اینستاگرام استفاده کنید.

به صفحه ورود به اینستاگرام بروید و روی گزینه “?Forgot password” کلیک کنید.

اموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

شماره تلفن ، آدرس ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید و روی “Send Login Link” کلیک کنید. سپس اینستاگرام برای کمک به بازیابی حساب کاربری شما ایمیل یا پیامک ارسال می کند.

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با کمک شماره و...

حالا برای شما یک لینک ارسال میشود که با بازکردن ان میتوانید پسورد اینستاگرام خود را عوض کنید.

توجه اگر شما برای بازیابی اکانت اینستاگرامتون به شماره و ایمیلتون دسترسی ندارید برای بازگردانی پیج از این مقاله استفاده کنید اموزش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

درخواست برنامه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا