ترفندهای آیفونترفند های اندرویدترفند های موبایل

آموزش و ترفند دریافت دعوت نامه رایگان کلاب هاوس

چجوری دعوتنامه رایگان کلاب هاوس دریافت کنم؟

برنامه کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی چت صوتی به‌شمار می‌رود که برای عضویت در آن نیازمند یک دعوت‌نامه از طرف کاربری که پیش‌از شما در کلاب هاوس ثبت‌ نام کرده است هستید اما متاسفانه این دعوتنامه هارا در بعضی سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش می گذارند ما در این مقاله در ترفند رایگان به شما یاد میدهیم که چگونه دعوت نامه رایگان کلاب هاوس دریافت کنید.

یکی از شبکه های اجتماعی که این روزا سر زبون ها افتاده و همه میخواهند که در ان فعالیت کنند کلاب هاوس است اما متاسفانه برای ورود به این اپلیکیشن باید یک دوست یا اشنایی که از قبل در کلاب هاوس فعالیت داشته باید شما را دعوت کند تا بتوانید وارد کلاب هاوس شوید. از این سو کاربران این اپلیکیشن اقدام به فروش دعوت نامه ها با هزینه های زیاد کردند اما ما در این مقاله به صورت کاملاً رایگان به شما یاد میدهیم که چگونه دعوت نامه رایگان دریاف کنید.

جهت دریافت رایگان دعوت نامه کلاب هاوس مراحل زیر را دنبال کنید

چجوری دعوت نامه رایگان کلاب هاوس دریافت کنم؟

۱.ابتدا با استفاده از لینک های زیر اپلیکیشن کلاب هاوس را برای دستگاه خود دانلود کنید.(توجه کنید اپلیکیشن اندروید کلاب هاوس فقط در امریکا قابل دانلود میباشد برای رفع مشکل این مقاله دور زدن تحریم گوگل پلی چگونه مشکل این برنامه در کشور شما قابل دسترسی نیست را برطرف کنیم؟ را ببینید)

دانلود برای آیفون  دانلود برای اندروید

۲.سپس در تلگرام وارد ربات زیر شوید و شماره خود را برای ربات ارسال کنید تا دعوتنامه کتاب هاوس برای شما ارسال شود.

ورود به ربات

۳.حالا وارد اپلیکیشن کلاب هاوس شوید شماره خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و سپس منتظر کد ارسالی از طرف کلاب هاوس بمانید.

 

پس از وارد کردن کد تایید شما به راحتی وارد اکانت کلاب هاوس خودتان میشوید و میتوانید از این شبکه اجتماعی استفاده کنید.

درخواست برنامه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا