اندروید

بهترین برنامه های هک بازی در اندروید+دانلود

هک بازی های اندروید

برنامه هک بازی اندروید:سلام امروز در این مقاله ما به شما بهترین برنامه ها برای هک و تقلب در بازی های اندروید رو به شما معرفی میکنیم.
هک و تقلب در بازی بد است ، اما در مورد بازی ، مدتی این روند رو به پیشرفت است. با برخی از هک ها می توانید از دیگران قوی تر شوید. می توانید نحوه عملکرد بازی ها در دستگاه های Android را شخصی سازی کنید. در واقع ، شما می توانید از حالت ها و برنامه هایی استفاده کنید که به شما کمک می کنند در هر بازی امتیاز بیشتری بگیرید و به راحتی به سطح خود برسید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک بازی پولی را به صورت رایگان بر روی گوشی هوشمند Android خود نصب کنید.
قبل از ورود به لیست برنامه ها ، اجازه دهید جزئیاتی درباره بازی های قابل هک و غیره به شما ارائه دهیم. دو نوع بازی وجود دارد. در مرحله اول بازی های سمت کاربر که تمام اطلاعات بازی را در دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می کنند. بازی های سمت مشتری به راحتی هک می شوند و از این رو می توانید آنها را به راحتی پیدا کنید. در مرحله دوم ، بازی های سمت سرور که از سرورهای آنلاین اختصاصی برای ذخیره اطلاعات بازی و پخش کننده به صورت رمزگذاری شده استفاده می کنند. با این حال ، بازی های سمت سرور نمی توانند به راحتی هک شوند ، زیرا رمزگذاری زیادی در آن وجود دارد.

برنامه های هک بازی:

خب دیگه بریم سراغ مغرفی بهترین برنامه هک بازی اندروید

1. Xmodgames

Xmodgames یکی از بهترین ها در لیست برنامه های هک بازی است که به شما امکان می دهد با اجازه superuser بازی های mod را در گوشی هوشمند اندروید ریشه دار خود انجام دهید. این بهترین برنامه هک برای دستگاه های روت شده است. این از بسیاری از بازی های معروف مانند Clash of Clans ، Pokemon Go ، Minecraft ، Clash Royale و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

هنگامی که Xmodgames را اجرا می کنید ، لیستی از بازی هایی را که دارای حالت بارگیری هستند ، خواهید دید. Xmodgames بازیکنان را قادر می سازد تا وصله های مد را برای همه بازی های پشتیبانی شده اعمال کنند. پس از استفاده از پچ می توانید بازی را هک کنید. 

یکی از بهترین ویژگی هایی که ما در مورد Xmodgames دوست داریم ، رابط کاربر پسند آن است. هنگامی که شما بازی را انجام می دهید به عنوان یک پوشش ظاهر می شود. به شما گزینه ای برای اجرای Lua Scripts (Bots) برای گیم پلی خودکار و مبتنی بر هوش مصنوعی برای انجام حملات ، جمع آوری جوایز و غیره می دهد بدون تلاش زیاد.

جهت دانلود کلیک کنید

2. HackerBot

برنامه ها و بازی های اصلاح شده یکی از بهترین راه های تقلب و دسترسی به ویژگی های برتر بازی و باز کردن قفل موارد به صورت رایگان است. اما در بیشتر مواقع ممکن است بدافزار و سایر پرونده های جعلی را ناخواسته را بارگیری کنید.

HackerBot با ارائه یک بستر موتور جستجو به شما برای یافتن برنامه ها و بازی های آندروید اصلاح شده و ارسال شده در منابع معتبر ، قابل اعتماد و ایمن ، این مشکل را برطرف می کند. با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت ، دستگاه شما از ویروس ها و بدافزارها نیز در امان خواهد ماند.

این یک برنامه کاربردی است که به عنوان نوعی Cheat Engine برای Android کار می کند که در آن می توانیم راهنماها و آموزشهای کامل و مفصلی را پیدا کنیم تا از همه بازیهای کنسول موبایل ، رایانه شخصی و ویدیویی خود نهایت استفاده را ببریم. این برنامه همراه با بهترین هک ها ، تقلب ها ، نکته ها و ترفندها ، مهم نیست که در چه پلتفرمی بازی می کنید.

این نرم افزار دارای دو موتور جستجو به نام های FreeFinder و ProFinder است. FreeFinder مجوز دسترسی به هرکسی را فراهم می کند ، در حالی که ProFinder نیز رایگان است اما از شما می خواهد برای دسترسی به ترفندهای برتر و پرداختی از منابع مجاز ثبت نام کنید.

جهت دانلود کلیک کنید

3. Cheat Engine

در مورد ارائه ابزارهایی برای هک بازی های اندروید ، مطمئناً Cheat Engine یکی از بهترین برنامه هاست. این اساساً یک نرم افزار Cheat برای رایانه های شخصی بود که بعداً در Android به عنوان یک برنامه Open Source ظاهر شد. می توانید آن را به صورت رایگان در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید.

شما می توانید از برنامه Cheat Engine برای شخصی سازی هر یک از ویژگی های بازی در عرض چند ثانیه استفاده کنید. این می تواند انواع تغییرات را در بازی ایجاد کند از جمله سلاح های جدید ، اضافه کردن شخصیت های جدید ، دیوارهای نامرئی و موارد دیگر. با این وجود ، وقتی صحبت از هک بازی ها در دستگاه های اندرویدی می شود ، مطمئناً Cheat Engine برای اندروید در بالای همه برنامه های دیگر قرار می گیرد.

برخی از ویژگی های اصلی Cheat Engine این است که می توانید با ایجاد تقلب های سفارشی ، بازی های خود را اصلاح کنید. به حافظه بازی های خود دسترسی پیدا کنید. برای مدیریت Direct3D و OpenGL می توانید ابزارهایی را در اختیار داشته باشید. برای یافتن تقلبهایی که برای استفاده آماده هستند ، به وب برنامه وارد شوید. در آخر اینکه ، این امکان را دارد که برنامه های معمولی را نیز رفع اشکال کند.

 جهت دانلود کلیک کنید

4. SB Game Hacker

برنامه SB Game Hacker یک برنامه تغییر دهنده بازی آندروید است. معرفی و همچنین استفاده از آن بسیار دشوار است. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader این کار با کمک به شما در به دست آوردن سکه و جم بیشتر به منظور افزایش بازی در یک بازی خاص کار می کند.

برنامه SB Game Hacker برنامه ای است که قادر به اجرای بسیاری از بازی ها در کنار یکدیگر است. این برنامه باید باز باشد در حالی که یک بازی در همان زمان باز است. این به بازیکنان امکان می دهد مقادیر درون بازی ها مانند نقاط حمله برای سلاح های خاص ، ساعت زمان در بازی ها و همچنین سرعت کاراکتر را تغییر دهند.

جهت دانلود کلیک کنید

5. Creehack

 این ابزار فقط برای کاربران اندروید در دسترس است. سایر ابزارهای هک به اندازه Creehack کارآمد نیستند. در برخی از ابزارهای دیگر ، شخص باید صفحات نظرسنجی را مرور کند تا چنین ابزارهایی را بارگیری کند. با این حال ، بسیاری از افراد هنگام پر کردن این نظرسنجی ها بسیار آزار دهنده هستند ، زیرا آنها نمی دانند این جزئیات را از کجا پر کنند.

Creehack به شما این امکان را می دهد تا بدون اینکه پولتان را از دست بدهد ، خرید کند. در مورد اینکه چه کسی می تواند با استفاده از این ابزار منابع را بدست آورد محدودیتی ندارد. با این حال ، برای ایجاد این امکان ، باید برنامه را بارگیری کرده و در پس زمینه اجرا کنید. هنگام اجرای بازی ، این ابزار با بازی همگام سازی می شود تا شخص بتواند آن قدرتی را که هزینه های زیادی دارد ، خریداری کند. به طور خلاصه ، این بدان معناست که می توان با استفاده از Creehack زندگی ، سکه ، سطح و سنگهای قیمتی را به صورت رایگان خریداری کرد.

جهت دانلود کلیک کنید

6. GameGaurdian

GameGaurdian یکی از بهترین اصلاح کننده های بازی است که تاکنون با آن روبرو شده ایم. امکان اصلاح یا هک شدن در بهترین حالت را فراهم می کند. ما آن را بهترین گزینه برای برنامه Cheat Engine می دانیم که قبلاً در این مقاله ذکر کردیم. این چندین مورد مانند هک سرعت ، جستجوی مقادیر ناشناخته و مقادیر رمزگذاری شده ، رابط کاربری عالی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

تاکنون در میان و برنامه های هک بازی آندروید برجسته است. علاوه بر سودمندی زیاد ، آنچه را که از یک اسکنر احترام مناسب می خواهید ارائه می دهد. برنامه هک به اندروید 2.3.3 یا بالاتر نیاز دارد.

جهت دانلود کلیک کنید

پیشنهاد ها: بهترین برنامه های هک وایفای (برای اندروید)اموزش دریافت گوشی مجازی+ویدیوکسب درامد از سایت socpublic

برای دیدن ویدیو های اموزشی مرتبط وارد کانال یوتیوب ما شوید

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

دکمه بازگشت به بالا