کسب درامد

سایت های کسب درامد با کوتاه کردن لینک

با کوتاه کردن لینک کسب درامد کن

در این مقاله ، من قصد دارم در مورد بهترین وب سایت های  کسب درامد با کوتاه کردن لینک با شما صحبت کنم درست شنیدید این واقعا یک روش آسان برای کسب درامد است.

از زمان شروع عصر اینترنت ، لینک ها نقش عمده ای در به اشتراک گذاری صفحات وب با افراد دیگر دارند بنابراین ، با استفاده از این مزیت ، سرویس های کوتاه کننده لینک با قصد کسب درآمد بیشتر شروع به ظهور کردند.

کسب درامد از کوتاه کردن لینک یکی از روش های عالیی و پرسود برای کسب درامد اینترنتی به دلار در ایران است که اگر با سایت هایی که در این مقاله به شما معرفی شده اند کار کنید قطعا درامد خوبی خواهید داشت.

بزارید قبل از اینکه بریم سراغ معرفی سایت ها یکم درباره روش کسب درامد با کوتاه کردن لینک توضیح بدم:

1. درسایت های معرفی شده ثبت نام میکنید و لینک طولانی خودرا وارد میکنید و لینک کوتاه شده را دریافت میکنید.

2.لینک، کوتاه شده را در سایت، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و …. منتشر کنید.

3. هر شخصی که روی لینک های کوتاه شده توسط سایت های مذبور کلیک کند، برای چند ثانیه به او تبلیغات نشان داده می شود. در صورتی که این صفحه را رد کند، وارد صفحه مورد نظر خود خواهد شد. در واقع درآمد این سایت ها از نشان دادن همان صفحه تبلیغاتی است که کاربران با کلیک روی لینک کوتاه شده شما وارد آن می شوند و درآمد شما نیز حاصل از انتشار لینک کوتاه شده آن ها است.

بهترین وب سایت های کسب درامد با کوتاه کردن لینک

1.Exe.io

Exe.io یک کوتاه کننده لینک است که از سال 2016 شروع شده است. ابتدا به آن cut urls گفته می شود ، اما دامنه و نام آن اخیراً به exe.io تغییر کرده است.

exe.io به دلیل CPM های بالا که حداقل 3 دلار دارد ، یک کوتاه کننده بسیار عالی در مقایسه با دیگر کوتاه کننده ها است که میزان بسیار بالایی است!

حداقل مبلغ برداشت:

10 دلار برای PayPal
8 دلار برای بیت کوین
5 دلار برای Payeer
3 دلار برای Airtm
150 دلار Western Union

پرداخت ها هر یک شنبه انجام میشود.

برای هر زیرمجموعه 10 درصد از درامد را دریافت میکنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب در مورد exe.io پشتیبانی از آنها است. آنها بسیار سریع هستند و معمولاً در کمتر از 24 ساعت به شما در رفع هر مشکلی کمک می کنند.

(اموزش ویدیویی سایت Exe.io در کانال یوتیوب و سایت ما قرار گرفت)

2.ShrinkEarn.com

 

ShrinkEarn.com یکی از بهترین وب سایت های کسب درامد با کوتاه کردن لینک در دنیا است. ویژگی بارز این وب سایت این است که می توانید هر لینک را برای اشتراک کوتاه کنید در عوض در ازای 1000 بازدید 20(تا3دلار) دلار حقوق دریافت می کنید .

درحال حاضر این سایت برای 1000 بازدید بسته به کشور بازدید کننده از 3 تا 20 دلار پرداخت میکند.

این سایت از 6 روش برای دریافت درامد پشتیبانی میکند PayPal ، Payeer ، WebMoey ، Skrill ،وانتقال به کارت (مستر کارت) وقتی درامد شما به 5 دلار رسید میتونید درامد خود را برداشت کنید.

برای هر زیرمجموعه 25 درصد از درامد را دریافت میکنید.

3.Clk.sh

این یک کوتاه کننده در حال رشد است که در آن می توانید از 3.50 $ – 20 $ در 1000 بازدید درآمد کسب کنید. برای شروع کار در سایت ، باید فقط لینک هایی را که می خواهید دیگران ببینند ثبت کنید و کوتاه کنید. این وب سایت به شما امکان می دهد پول خود را به 4 روش پرداخت مختلف برداشت کنید!
برای هر زیرمجموعه 25 درصد از درامد را دریافت میکنید.

6 روش مختلف پرداخت مانند Paypal ، Payeer ، WebMoney ، Skrill ، UPI و انتقال بانکی پرداخت ها به صورت روزانه انجام می شوند.

ابزارهای زیادی برای شروع کسب درآمد از جمله ابزارهای توسعه دهنده برای افرادی که سایت خود را دارند!

4.Uiz.io

Uiz.io یک سرویس کوتاه کننده URL رایگان است که در آن می توانید پیوندهای کوتاه ایجاد کنید و برای هر کلیک پول دریافت کنید!نرخ پرداخت حداکثر 5 دلار در هر 1000 بازدید.

حداقل برداشت 5 دلار است که هر دوشنبه پرداخت میشود و برای برداشت میتوانید از روش های PayPal ، Bitcoin ، Webmoney ، Payeer استفاده کنید.

برای هر زیرمجموعه 20 درصد از درامد را دریافت میکنید.

5.ouo.io

سایت ouo.io یک سایت کوتاه کننده لینک برای کسب درامد است که برای هر 1000 بازدید بسته به کشور بازدید کننده از 1.5 دلار تا 5 دلار پرداخت میکند.

روش های پرداختی که توسط این سایت پشتیبانی میشوند PayPal ، Payoneer ، Payeer و Bitcoin هستند که درماه شما دو بار میتوانید درخواست برداشت از سایت بدهید.

حداقل برای روش های پرداخت مختلف است:

  • PayPal – حداقل برداشت 5 دلار آمریکا
  • Payeer – حداقل برداشت 5 دلار USD
  • Payoneer – حداقل برداشت 50 دلار USD
  • بیت کوین – حداقل برداشت 20 دلار آمریکا

برای هر زیرمجموعه 20 درصد از درامد ان را دریافت میکنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه و بتونید از کوتاه کننده های لینک معرفی شده درامد خوبی کسب کنید

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا