کسب درامد

فاست(Faucet)چیست؟

دریافت ارز دیجیتال رایگان

فاست بیتکویین چیست؟

به زبان ساده ، فاست ها سایت ها یا برنامه های آنلاین هستند که به عنوان سیستم پاداش برای کاربرانی که وظایف تعیین شده توسط یک وب سایت یا برنامه خاص را انجام می دهند ، عمل می کنند . در ازای تکمیل وظایف یا captcha ، به کاربران Satoshi تعلق می گیرد که ، برای کسانی که نمی دانند ، یک صد میلیونیم بیت کوین (BTC) است.

= 0.00000001 ฿
= 0.00000010 ฿
= 0.00000100 ฿ = 1 بیت / μBTC (بیت شما)
= 0.00001000
= 0.00010000 ฿
= 0.00100000 ฿ = 1 mBTC (بیت em)
= 0.01000000 ฿ = 1 cBTC (bitcent)
= 0.10000000 ฿
= 1.00000000 ฿

Satoshi بدست آمده اغلب مستقیماً به کیف پول یا میکرو کیف پول فرد واریز می شود .

توجه به این نکته مهم است که فاست ها یک برنامه سریع و ثروتمند نیستند ، زیرا مقدار پاداش به طور معمول بسیار ناچیز است و بسته به ارزش بیت کوین در هر زمان تغییر می کند. به همین دلیل ، بسیاری از کاربرانی که در فاست های بیت کوین شرکت می کنند ، اجازه می دهند درآمد کل آنها به مرور زمان جمع شود تا زمانی که آماده باشند تا هزینه بیشتری را به کیف پول خود ارسال کنند. انجام این روش همچنین هزینه های استخراج معدن را به حداقل می رساند اما ایده ایجاد فاست های بیت کوین چگونه آغاز شد؟

هدف فاست های بیت کوین

بیت کوین هنوز نسبتاً جدید است ، بنابراین بسیاری از مردم در سراسر جهان هنوز در حال آموختن هستند ، چه رسد به اینکه چگونه در آن سرمایه گذاری کنند یا آن را در سبد مالی خود قرار دهند. به همین دلیل فاست های بیت کوین ایجاد شد. آنها به عنوان روشی برای آشنایی مردم با مفهوم بیت کوین و بدون خطرات مرتبط با سرمایه گذاری عمل می کنند. بسیاری از فاست ها تلاش می کنند اطلاعات مربوط به بیت کوین را به کاربران جدید ارائه دهند. به طور خلاصه ، فاست ها راهی عالی برای افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین است و به آنها این فرصت را می دهد تا بدون خطر انداختن پول ، سکه کسب کنند. امروزه ، محبوبیت فاست ها در بین علاقه مندان به بیت کوین افزایش یافته است و فاست های مختلفی وجود دارد که کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

سایت کویین پات یک نمونه فاست.(جهت دیدن اموزش استفاده کلیک کنید)

چرا فاست ها ارز رایگان می دهند؟

بسیاری شنیده اند که بیت کوین چگونه رشد کرده است و برای تعداد انگشت شماری از افراد خوش شانس درآمد زیادی کسب کرده است. بنابراین ، چرا فاست ها فقط سکه رایگان می دهد؟ آیا آنها فقط سخاوتمند و مهربان هستند؟ حقیقت این است که با پاداش دادن به کاربران با Satoshi ، فاست ها درآمد کسب می کنند. چطور؟ تبلیغات

بسیاری از محبوب ترین و موفق ترین سایت های فاست میزبان تبلیغات زیادی هستند. اعم از تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ، پرداخت به ازای هر برداشت ، به احتمال زیاد سایت فقط با داشتن تبلیغات در صفحه در حال کسب درآمد ثابت است. علاوه بر تبلیغات ، سایت های فاست ممکن است دارای لینک های وابسته ای نیز باشند که در صورت دنبال کردن لینک و ثبت نام یا خرید چیزی ، می توانند درآمد کسب کنند.

متأسفانه ، معمولاً سایتهای فاست بیش از حد مملو از تبلیغات هستند تا حدی که در تجربه کاربر تداخل ایجاد می کنند. 

نتیجه

آیا به فاست های بیت کوین علاقه دارید؟ به طور معمول ، کاربران با فاست ها درگیر می شوند زیرا آنها تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت را دارند و از احتمال کسب سکه رایگان هیجان زده می شوند. همچنین این یک روش بدون استرس و بدون ریسک برای شروع کار در صنعت ارز د بدون نیاز به صرف هرگونه هزینه شخصی برای سرمایه گذاری است.

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا