اندرویدترفند

چگونه کندی بازی پابجی موبایل را حل کنیم(PUBG)

حل مشکل کند بودن PUBG و رفع لگ

PUBG Mobile در مدت زمان کوتاهی سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورده است. میلیون ها بازیکن در سراسر جهان بازی را انجام می دهند و بازی هیچ نشانه ای از کندی ندارد. همچنان بر بخش تلفن همراه تسلط دارد. به روزرسانی های دوره ای بازیکنان را به بازی نگه داشته است.

یک بازیکن ممکن است هنگام انجام بازی ، تأخیر را تجربه کند. این می تواند به دلایل متعددی مانند در دسترس نبودن RAM ، پینگ زیاد یا حتی گرم شدن تلفن همراه باشد.

در اینجا چند مورد از چگونگی کاهش تأخیر هنگام بازی PUBG Mobile آورده شده است .

چگونه می توان تاخیر در PUBG Mobile را کاهش داد

شماره 1 بستن همه برنامه های دیگر که در پس زمینه اجرا می شوند.

هنگام پخش PUBG Mobile ، بازیکنان باید اطمینان حاصل کنند که هیچ برنامه دیگری در پس زمینه اجرا نمی شود. این مسئله باعث کاهش گرمایش و تخلیه باتری می شود. همچنین تضمین می کند RAM بیشتری در دسترس است.

شماره 2 غیرفعال کردن همگام سازی و به روز رسانی خودکار.

یک ویژگی همگام سازی در همه دستگاه های آندروید موجود است. این داده ها را همزمان با cloud و همچنین سرویس هایی مانند Gmail ، Facebook ، Google و غیره هماهنگ می کند. فروشگاه Google Play همچنین دارای ویژگی به روزرسانی خودکار برنامه ها به محض دسترسی به روزرسانی است.

این بخش قابل توجهی از داده های موجود را می گیرد. غیرفعال کردن این ویژگی ها به این معنی است که داده های اینترنت برای این سرویس ها مصرف نمی شوند. اگر به دلیل تأخیر باشد ، این تاخیر را کاهش می دهد.

شماره 3: پاک کردن حافظه پنهان

حافظه پنهان داده ای است که به طور موقت در هنگام استفاده شخصی از برنامه در حافظه ذخیره می شود. هر برنامه حافظه پنهان خود را دارد که برای عملکرد روان ذخیره شده است. اگر تلفن همراه فضای ذخیره سازی کافی ندارد ، پرونده های حافظه پنهان باعث کندی سرعت تلفن می شوند. پاک کردن حافظه پنهان یک روش عالی برای آزادسازی حافظه است.

همچنین شما میتوانید از برنامه GFX TOOL برای بالا بردن سرعت و بالا بردن سرعت فریم و گرافیک استفاده کنید. با این حال ، Tencent Games کاملاً صریح گفته است که استفاده از ابزار GFX غیرقانونی است و منجر به ممنوعیت دائمی خواهد شد. از نظر سرویس Tencent Games به وضوح ذکر شده است که استفاده از برنامه شخص ثالث مجاز نیست.

از این رو ، بازیکنان نباید از ابزار GFX استفاده کنند.

اگر بازهم تأخیر ادامه یابد ، بازیکنان می توانند تنظیمات گرافیکی را کاهش دهند.یا از نسخه LITE پابجی استفاده کنند که خیلی سبک و بهینه تر از پابجی موبایل اصلی میباشد.

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا