کسب درامد

کسب درامد از سایت moremony

کسب بیتکوین رایگان

مورمانی (MoreMoney) یکی دیگر از سایت های پر طرفدار و البته معتبر اخیر برای کسب درآمد اینترنتی است ، در این سایت می توانید افزایش و جمع آوری بیت کوین را به صورت کاملا رایگان و از روشهای بسیار ساده و متنوع تجربه کنید .

(جهت ورود به وبسایت روی بنر زیر کلیک کنید)

More Money - Earn Free Bitcoin

کسب بیت کوین رایگان از طریق منوی Faucet

در این بخش همانند سایت های مشابه از این دست همانند سایت freebitcoin  ، براحتی با حل تست تشخیص عدم ربات و فشردن دکمه Roll & Win   به صورت تصادفی مبلغی به عنوان جایزه اهدا می شود ، در این قسمت هر ساعت یکبار می توانید شانس خود را امتحان کنید ، برای فعال بودن این قسمت معمولا باید ۵ تبلیغ لینک کوتاه را مشاهده کرده باشید .

کسب بیت کوین رایگان از طریق منوی ShortLinks

برای دیدن لینک های کوتاه و کسب درآمد از این روش  از منوی اصلی Earn BTC با ورود به زیر منوی Visit shortlinks با لیست و تعداد قابل قبولی لینک های کوتاه مواجه می شوید که می توانید مبالغ هر لینک را با فشردن دکمه  Visit پیمودن فرآیند و دیدن تبلیغ مربوطه به خود اختصاص دهید .

کسب بیت کوین رایگان از طریق منوی PTC Ads

در این بخش از سایت MoreMoney  شما با نمونه ایی از تبلیغات به صورت کلیکی مواجه خواهید بود که احتمالا برای اکثر شما آشناست ، برای دیدن هر تبلیغ کافی است دکمه سبز رنگ Visit  را لمس کرده و زمان لازم را که با پر شدن نوار آبی رنگ قابل مشاهده است سپری کنید توجه نمایید در انتهای هر تبلیغ تست انسان شناسی را بدرستی انجام دهید ( این تست معمولا یک تصویر غیر مشابه با دیگر تصاویر است ) .

کسب بیت کوین رایگان در MoreMoney  با بخش بازی و سرمایه گذاری

در سایت مور مانی قسمتی جدید طراحی شده که با حدس درست و پیش بینی قیمت واقعی بیت کوین در ۵ دقیقه آینده می توانید در این بازی شرکت کنید و در صورت حدس صحیح مبلغی به حساب شما اضاف می گردد ، اما به نظر بنده به این بخش با دید تفریح نگاه کنید چون احتمال از دست رفتن بیت های رایگان کسب شده توسط شما وجود دارد ، حداقل میزان شرکت در این بازی معادل ۱۰ ساتوشی یا ۱۰ Bits  است .

جمع آوری بیت کوین بیشتر از طریق زیرمجموعه و بازاریابی در Moremoney

در سایت مورمانی از طریق معرفی اعضای جدید به سایت می توانید تا ۱۵ % از فعالیت این کاربران در قسمت faucet  و ۳ % از فعالیت آنها در قسمت Offerwalls  بهره مند شوید توضیحات لازم و لینک مختص به خود را می توانید در زیر منوی Referrals  مشاهده کنید ، مضافا با شرکت در مسابقه زیر مجموعه گیری و برنده شدن در این مسابقات تا ۵ میلیون ساتوشی را در ماه از آن خود کنید .

نحوه برداشت از سایت MoreMoney

برای برداشت مستقیم از سایت بر روی دکمه سبز رنگ  Withdraw در داشبورد اصلی حساب خود کلیک کنید ، حداقل مبلغ قابل برداشت برای همه عضویت ها ۲۵۰۰۰ ساتوشی برای انتقال به حساب اصلی و ۸۰۰۰ ساتوشی برای انتقال به حساب واسط Faucet Pay است و بایستی حداقل ۱۰ faucet Claims انجام شده باشد .

ثبت نام در سایت MoreMoney

اموزش ویدیویی

(جهت دیدن ویدیو ف.یی.لت.ر ش.ک.نتون روشن کنید)

(اموزش های ویدیویی بیشتر درباره کسب درامد در کانال یوتیوب ترفند فریی)

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا