کسب درامدکلاهبرداری

کسب درامد با بازی کردن درسایت معتبر drift

کسب درامد با بازی کردن درسایت معتبر drift

وضعیت سایت:اسکم (عدم پرداخت)

حداقل برداشت:1روبل

تاریخ راه اندازی سایت:2019

تعداد کاربران:200000(با توجه به گفته سازنده)

دریفت یک بازی اقتصادی مهیج و چشم انداز بازگشت پول واقعی است. ما به کاربران خود راههای زیادی برای گذران اوقات خوب و در عین حال درآمد واقعی را می دهیم. پروژه Drift توسط شرکت خارجی ثبت شده در انگلستان Drift Games Limited در آدرس 5 London EC3N2X توسعه و اجرا می شود. این گواهینامه در قسمت پشتیبانی این پروژه است.

در اینجا 7 راه برای بدست آوردن درامد آورده شده است ، بیشتر آنها به سرمایه گذاری نقدی نیاز ندارند.

همه چیز اینجاست: تاکسی ، اشتراک خودرو ، نرخ تجارت ، گشت و گذار در سایت ، کار ، قرعه کشی رایگان ، جوایز منظم و برنامه های مشارکت. پس از ثبت نام ، پیشنهاد می کنیم درباره هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.(اموزش ویدیویی در اخر مطلب).

جهت ورود به سایت کلیک کنید

1.Taxis and Carsharing(تاکسی)

تاکسی و Carsharing دو بخش محبوب پروژه هستند ، اینجا جایی است که سفر شما در داخل پروژه Drift آغاز می شود. پس از ثبت نام ، تمام کاربران جدید پروژه یک هیوندای سولاریس برای تاکسی های خود هدیه می گیرند.

در هر بخش 6 اتومبیل برای خرید موجود است ، هر اتومبیل سرعت ، دوره پرداخت و قیمت مربوطه را دارد. می توانید تعداد نامحدودی از هر خودرویی را بخرید یا اصلاً آنها را خریداری نکنید.

تمام اتومبیل ها مطابق با مشخصات خود سود کسب می کنند طول عمر تمام خودروها 180 روز است ، زیرا این دوره منقضی می شود ، ماشین از لیست اتومبیل های خریداری شده شما محو می شود. با کلیک بر روی نماد هر یک از اتومبیل های خود در صفحه Taxis یا Carsharing می توانید سود ، تاریخ خرید و طول عمر هر خودروی خاصی را بررسی کنید.

2. Leaders’ Race(مسابقه)

با توجه به اینکه شما در یک یا چند گروه پیشرو هستید که در زیر به شما جزئیات می گوییم ، رهبران پروژه فرصتی برای دریافت پاداش اضافی به سرعت درآمد در بخش های تاکسی و مشارکت دارند.

رهبران در 24 ساعت – دسته ای که پنج کاربر برتر با میزان شارژ مانده خرید در عرض 24 ساعت ، پاداش اضافی با سرعت 10-50٪ دریافت می کنند.

رهبران در 7 روز – دسته ای که در آن 5 کاربر برتر با توجه به میزان شارژ مانده خرید در عرض یک هفته ، پاداش اضافی با سرعت 1-10٪ دریافت می کنند.

رهبران در 30 روز – دسته ای که در آن 5 کاربر برتر با شارژ مانده خرید در عرض یک ماه ، پاداش اضافی با سرعت 1-10٪ دریافت می کنند.

رهبران در 365 روز – دسته ای که در آن 5 کاربر برتر با توجه به میزان شارژ مانده خرید در طول یک سال ، پاداش اضافی برای سرعت 1-10٪ دریافت می کنند.

رهبر تاکسی ها – 5 مدیر پروژه با سرعت کسب در هر ساعت در بخش تاکسی ، پاداش اضافی به سرعت 1-5٪ می گیرند.

Carsharing Leader – 10 رهبر پروژه با کسب سرعت در ساعت در بخش Carsharing یک پاداش اضافی برای سرعت 1-10٪ دریافت می کنند.

Referral Leader – 5 نفر از رهبران پروژه با مبلغی که از ارجاعات 1 سطح خود کسب می کنند ، پاداش اضافی با سرعت 1-5٪ دریافت می کنند.

پاداش سرعت در دو بخش فعال است – تاکسی و مشارکت. پاداش درآمد در بخش Business Levels داده نمی شود.

3. Partner Program(زیرمجموعه گیری)

یک برنامه زیرمجموعه گیری در این پروژه وجود دارد ، به شما امکان می دهد درآمد خود را به طور قابل توجهی در Drift افزایش دهید. برنامه زیرمجموعه گیری اصلی ترین راه کسب درآمد بدون سرمایه گذاری است.

اصل بسیار آسان است: ما پیوندهای ارجاع اختصاصی و بسیاری از مطالب تبلیغاتی را در اختیارتان قرار می دهیم ، از آنها برای جذب سایر کاربران به پروژه استفاده کنید.

کاربری که به لینک ارجاع شما مراجعه کرده و توسط آن ثبت نام کرده است ، به طور خودکار ارجاع 1 سطح شما می شود. افراد ارجاعی شما که با پیوندهای خود کاربران جدیدی را به این پروژه دعوت کرده اند ، به ارجاع 2 سطح شما تبدیل می شوند.

این سیستم برای برخی از اقدامات ارجاع ، پاداش پرداخت می کند ، لیست اقداماتی که برای آن پول می پردازیم در آینده گسترش می یابد.

لیست حقوق و دستمزد

  • از تمام ترازهای خرید 1 مرحله زیرمجموعه شارژ می شود
  • از شارژ موجودی خرید زیرمجموعه 2 سطح
  • 20٪ از درآمد زیرمجموعه در بخش سایت گشت و گذار
توجه:برای افزایش درامد خود با لینک زیرمجوعه گیری خود چند اکانت نسازید.مجازات جرم با مسدود کردن است

4. Recharges and Payouts(شارژ و پرداخت)

تکمیل مجدد در Drift از طریق سیستم های پرداخت Payeer ، PerfectMoney ، QIWI ، Yandex.Money ، Bitcoin ، Ethereum ، Free-Kassa و دیگران انجام می شود. با استفاده از ارزهای RUB ، USD ، EUR ، UAH ، KZT و ارزهای رمزپایه می توانید موجودی خود را در Drift شارژ کنید. شارژ مجدد موجودی اجباری نیست ، شما می توانید بدون اضافه کردن موجودی خود ، پرداخت ها را سفارش دهید.

پرداخت ها به سیستم های پرداخت Payeer ، QIWI ، Yandex.Money ، Visa ، MasterCard ، Perfect Money و دیگران انجام می شود. پرداخت به ارزهای بعدی در دسترس است: RUB ، USD ، EUR و ارزهای رمزپایه. هر کاربر پروژه می تواند پرداخت ها را بدون محدودیت سفارش دهد.

پرداختها طی 15 دقیقه پس از سفارش بصورت خودکار انجام می شود. حداقل مبلغ سفارش پرداخت – 1-100 روبل بسته به سیستم پرداخت انتخاب شده.

5. Site Surfing(گشت و گذار در سایت)

سایت گشت و گذار محبوب ترین بخش پروژه برای کسب درآمد بدون سرمایه گذاری است. تبلیغ کنندگان بازدید از سایت های خود را در سایت drift سفارش می دهند و ما نیز به نوبه خود ، بیشترین بودجه ای را که آنها صرف تبلیغ می کنند ، با کاربران خود به اشتراک می گذاریم.

با تشکر از سایت گشت و گذار ، می توانید برای مانده بدهی درآمد کسب کنید و بلافاصله آنها را از پروژه خارج کنید یا برای گسترش تاکسی های خود مبادله کرده و هزینه کنید.

6. Tasks(وظایف)

وظایف روش دیگری برای کسب درآمد بدون سرمایه گذاری است. سایت کارهای ساده ای را برای شما آماده کرده است که با انجام آنها می توانید درآمد اضافی بدست آورید.

برخی از کارها را می توان چند بار در یک بازه زمانی مشخص انجام داد. برخی از کارها توسط سازندگان سایت به صورت دستی بررسی می شود ، برخی دیگر بلافاصله بررسی و پرداخت می شوند.(اموزش انجام دادن وظایف وتوضیحات در ویدیو اخر این مطلب)

7. Lottery and Bonus(قرعه کشی و جایزه)

قرعه کشی یک کلیک ساده بر روی یک دکمه است ، که می تواند شما را به مالک خوشحال فولکس واگن پولو تبدیل کند ، این جایزه اصلی Lottery in Drift است. قرعه کشی هر ساعت انجام می شود ، هر کاربر پروژه می تواند بدون محدودیت شرکت کننده آن باشد. برنده به طور تصادفی از بین تمام شرکت کنندگان در قرعه کشی انتخاب می شود.

پاداش روزانه یک پاداش ناچیز به مانده خرید است که می توانید هر روز آن را دریافت کنید ، مبلغ پاداش مستقیماً به شانس شما بستگی دارد و می تواند از 0.01 تا 1000 روبل باشد. جدولی با شانس دقیق در صفحه پاداش روزانه وجود دارد.

لینک ثبت نام در سایت:

 

اموزش ویدیوی کسب درامد از سایت drift

جهت دیدن ویدیوی اموزش کسب درامد از سایت drift فیلتر شکن خودتون را روشن کنید یا وارد کانال یوتیوب ما شوید.

به زودی…

برای حمایت از ما کانال یوتیوب مارو سابسکرایب کنید.

مهدی حمیدیان

هرچه بیشتر بدانید,بیشتر متوجه میشوید که هیچ چیز نمی دانید

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. متاسفانه این سایت اسکم شده ولی سایت دریفت 2 اومده تا اول کار هست برید با سایت کار کنید و برداشت بزنید
    ***********

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا