ترفندهای کسب درآمد

5 تا از بهترین سایت های کسب درآمد از کوتاه کردن لینک

آموزش کسب درآمد از کوتاه کردن لینک با درآمد بالا

در این مقاله از سایت ترفند رایگان ۵ سایت برای کسب درآمد از کوتاه کردن لینک برای شما همراهان عزیز معرفی کردیم که معتبر هستند.

معرفی ۵ سایت کسب درامد با استفاده از کوتاه کننده لینک با درامد خوب

این روش یکی از پرطرفدارترین روش های کسب درآمد اینترنتی است روش کار هم به این صورت است که شما لینک های طولانی مورد نظر را در سایت وارد می کنید سایت لینک کوتاه شده را به شما می دهد و شما با انتشار ان لینک بر اساس هر بازدید مقداری پول دریافت خواهید کرد.

این جوری با یک تیر دو نشان زدی چون هم لینک مورد نظر رو کوتاه کردی هم درامد داری.

سایت کسب درآمد کوتاه کردن لینک2

خب دیگه بریم سراع اصل مطلب:

این سایت از سال ۲۰۱۶ ایجاد شده در ابتدا به آن cut urls گفته میشد. میزان درامد در این سایت حداقل ۳ دلار و حداکثر ۲۰ دلار برای ۱۰۰۰ بازدید است.

حالا فرض کن تو روزانه ۲۰۰۰ بازدید داری  و cpm شما ۵ دلار است با این حساب روزانه میتونی ۱۰ دلار درآمد داشته باشی که با این نرخ دلار در ایران درامد خوبی هستش.

exe.io

سایت کسب درآمد کوتاه کردن لینک3

یکی از بهترین وب سایت های کسب درآمد کوتاه کردن لینک در دنیا است . ویژگی بارز این وب سایت این است که می توانید هر لینکی را برای اشتراک کوتاه کنید در عوض در ۱۰۰۰ بازدید ۲۰ تا ۳ دلار حقوق دریافت می کنید. در حال حاضر این سایت برای ۱۰۰۰ بازدید بسته به کشور بازدید کننده از ۳ تا ۲۰ دلار پرداخت می کند.

shrinkearn.com

سایت کسب درآمد کوتاه کردن لینک4

این یک کوتاه کننده در حال رشد است که در ان می توانید از ۳.۵ دلار تا ۲۰ دلار در ۱۰۰ بازدید درامد کسب کنید.

برای شروع کار در سایت باید فقط لینک هایی را که می خواهید دیگران ببینند ثبت کنید و کوتاه کنید. این وب سایت به شما امکان می دهد پول خود را به ۴ روش پرداخت مختلف برداشت کنید.

clk.sh

سایت کسب درآمد کوتاه کردن لینک5

سایت ouo.io  یک سایت کوتاه کننده لینک برای کسب درآمد است که برای هر ۱۰۰۰ بازدید بسته به کشور بازدید کننده از ۱.۵ تا ۵ دلار پرداخت می کند. روش های پرداختی که توسط این سایت پشتیبانی می شوند payeer , payoneer, paypal, bitcoin هستند که در ماه شما دوبار می توانید درخواست برداشت از سایت بدهید.

سایت کسب درآمد کوتاه کردن لینک6

اگر سایت معتبر و خوبی بابت کسب درآمد از کوتاه کردن لینک میشناسید حتما در نظرات سایت بهمون معرفی کنید.

درخواست برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا